GB group.lt

Housing estate "Gabija"

New housing estate in Ringaudai "Gabija"

  • naujas
  • modernus
  • saugus
  • A klasė
  • draugiškas
  • arti gamtos

"Gabija"

Gabijos kvartalas – trečiasis GB GROUP vystomas gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Pirmasis buvo pavadintas Medeinos, lietuvių miško deivės vardu. Sėkmingai išvysčius Medeinos kvartalą netoliese ieškojome vietos antrajam ir jį pavadinome žemės deivės, Žemynos vardu. Kaip ir pirmieji du mūsų kvartalai Medeina ir Žemyna, trečiasis taip pat pavadintas deivės vardu. Gabija - lietuvių ugnies deivė, globojanti namų židinio ugnį.

Gabijos namai

Kvartale bus pastatyti 42 vieno aukšto gyvenamieji namai, o priekyje nuo Šakių plento – bus pastatyti sublokuoti vieno aukšto kotedžai su jiems priklausančiomis žemės sklypo dalimis. Kaip ir Medeinos kvartale, kotedžai užstos judrią gatvę ir suteiks daugiau privatumo gyvenamųjų namų gyventojams. Kvartalas bus estetiškas – erdvios gatvės, vienodos architektūros, vieno aukšto, klinkerio apdailos namai, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatvis, apšvietimas. Lygiagrečiai Obelynės g. kvartalo teritorijoje bus sutvarkyta ten esančių liepų alėja ir įrengtas pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Žalioji zona šiame kvartale apima gana didelę teritoriją, todėl kvartalo gyventojų laisvalaikiui ir pramogoms vietos tikrai nestigs.

Atsakomybė

Mes rūpinamės, kad gyvenimas mūsų vystomame kvartale būtų saugus, ramus ir be rūpesčių. Kvartalas bus uždaras – visu perimetru jis bus aptvertas tvora, ties įvažiavimu įrengta automatinė įvažiavimo užtvara. Palaikome ir skatiname Saugios kaimynystės idėją, kvartale galios Elgesio taisyklės, o teritorijos priežiūra ir kitais bendrais reikalais rūpinsis Kvartalo administratorius.

Kaina

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2016-11-01 yra prievolė statyti tik A energinio naudingumo klasės gyvenamuosius namus, tai labai padidino namo statybų savikainą, todėl šiame kvartale statomi namai yra brangesni. Tačiau turėsite modernų, visus Statybų standartus atitinkantį namą. Namo kaina priklausys nuo vietos, žemės sklypo dydžio. Pavyzdžiui, standartinis namas be garažo ir be stoginės automobiliams sklype Nr. 15 kainuos 141 000 Eur su PVM, o didesniame sklype, tarkime Nr. 24 - 148 000 Eur. Jeigu susidomėsite kažkuriuo konkrečiu sklypu - kainos klauskite atskirai.

Namo rezervavimo tvarka

Jeigu patiks šis mūsų projektas ir norėsite rezervuoti sklypą, kuriame pageidausime, kad pastatytume Jums namą, tuomet pasirašysime rezervacijos sutartį, kurioje sutarsime kainą, preliminarius terminus, namo statybos darbų baigtumą ir pan. Pasirašant rezervacijos sutartį prašysime Jūsų sumokėti simbolinį rezervacijos mokestį, kuris vėliau bus įskaitytas į namo kainą. Bet kuriai iš šalių nevykdant įsipareigojimų rezervacijos mokestis bus laikomas bauda. Vėliau, kai bus parengtas detalusis planas, pakeista paskirtis ir įregistruoti žemės sklypai – tuomet pasirašysime preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį ir prašysime Jūsų sumokėti papildomą avansą (kad gautųsi apie 15 procentų suma nuo suderėtos kainos). Preliminarioje sutartyje sutarsime konkretų namo statybų pabaigos ir notarinės sutarties sudarymo terminus bei aptarsime visas kitas aktualias sąlygas. Likusią namo kainą reikės mokėti tik pasirašius notarinę sutartį ir perėmus Jums nuosavybės teises į namą ir žemės sklypą.

Namų standartiniai išplanavimai

Tipinis veidrodinis Nr. 1

Jeigu turėsite daugiau klausimų ar pageidausite susitikti – susisiekite tiesiogiai

Pagarbiai,
Projektų vadovė Ingrida Kairienė
UAB „GB projektai“
Partizanų g. 15A, II floor, Kaunas
Mob. +370 625 88888
El. p. ingrida@gbgroup.lt