GB group.lt

Gyvenamųjų namų kvartalas "Gabija"

Naujas gyvenamųjų namų kvartalas "Gabija"

  • naujas
  • modernus
  • saugus
  • A klasė
  • draugiškas
  • arti gamtos

"Gabija"

Gabijos kvartalas – trečiasis GB GROUP vystomas gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Pirmasis buvo pavadintas Medeinos, lietuvių miško deivės vardu. Sėkmingai išvysčius Medeinos kvartalą netoliese ieškojome vietos antrajam ir jį pavadinome žemės deivės, Žemynos vardu. Kaip ir pirmieji du mūsų kvartalai Medeina ir Žemyna, trečiasis taip pat pavadintas deivės vardu. Gabija - lietuvių ugnies deivė, globojanti namų židinio ugnį.

> Rezervacijos planas

Apie mus rašo "Kauno diena": Gabijos kvartale - būsimų įkurtuvių nuotaikos

Gabijos namai

Kvartale bus statomi vieno aukšto gyvenamieji namai. Kvartalas bus estetiškas – erdvios gatvės, vienodos architektūros, vieno aukšto, klinkerio apdailos namai, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatvis, apšvietimas. Lygiagrečiai Obelynės g. kvartalo teritorijoje bus sutvarkyta ten esančių liepų alėja ir įrengtas pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Žalioji zona šiame kvartale apima gana didelę teritoriją, todėl kvartalo gyventojų laisvalaikiui ir pramogoms vietos tikrai nestigs.

Atsakomybė

Mes rūpinamės, kad gyvenimas mūsų vystomame kvartale būtų saugus, ramus ir be rūpesčių. Kvartalas bus uždaras – visu perimetru jis bus aptvertas tvora, ties įvažiavimu įrengta automatinė įvažiavimo užtvara. Palaikome ir skatiname Saugios kaimynystės idėją, kvartale galios Elgesio taisyklės, o teritorijos priežiūra ir kitais bendrais reikalais rūpinsis Kvartalo administratorius.

Apie namą

Statomi namai kvartale bus vieno aukšto 123 kv.m. arba 158 kv.m. (jei namas su garažu) namai. Išplanavimą galėsite rinktis, kaip ir buvo tokia pat galimybė Žemynos kvartale. Dalis namų jau pastatyti, bet visi jie yra rezervuoti arba parduoti. Statybų trukmė – apie 10-12 mėnesių nuo brėžinių su klientais suderinimo. 

Kaina

Namo kaina priklausys nuo vietos, namo ir žemės sklypo dydžio. Standartinio namo be garažo su žemės sklypu kaina - nuo 145.000 Eur, jei namas su garažu - nuo 173.000 Eur. Jeigu susidomėsite kažkuriuo konkrečiu sklypu - kainos klauskite atskirai.

Namo rezervavimo tvarka

Jeigu patiks šis mūsų projektas ir norėsite rezervuoti sklypą, kuriame pageidausite, kad pastatytume Jums namą, tuomet pasirašysime preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį ir prašysime Jūsų sumokėti avansą (15 procentų nuo suderėtos kainos; galima bus mokėti dalimis). Preliminarioje sutartyje sutarsime konkretų namo statybų pabaigos ir notarinės sutarties sudarymo terminus bei aptarsime visas kitas aktualias sąlygas. Likusią namo kainą reikės mokėti tik pasirašius notarinę sutartį ir perėmus Jums nuosavybės teises į namą ir žemės sklypą.

Standartiniai išplanavimai

> Namų išplanavimai *       

* tai yra standartiniai variantai su iš anksto paskaičiuotomis sąmatomis. Vidaus išplanavimai gali būti keičiami pagal Jūsų poreikius. 

Jeigu turėsite daugiau klausimų ar pageidausite susitikti – susisiekite tiesiogiai

Projektų vadovė Ingrida Kairienė
UAB „GB projektai“
Partizanų g. 15A, II aukštas, Kaunas
Mob. +370 625 88888
El. p. ingrida@gbgroup.lt

Daugiau informacijos apie Gabijos namus rasite čia