GB group.lt

Gyvenamųjų namų kvartalas "Gabija"

Naujas gyvenamųjų namų kvartalas "Gabija"

  • naujas
  • modernus
  • saugus
  • A klasė
  • draugiškas
  • arti gamtos

"Gabija"

Gabijos kvartalas – trečiasis GB GROUP vystomas gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje. Pirmasis buvo pavadintas Medeinos, lietuvių miško deivės vardu. Sėkmingai išvysčius Medeinos kvartalą netoliese ieškojome vietos antrajam ir jį pavadinome žemės deivės, Žemynos vardu. Kaip ir pirmieji du mūsų kvartalai Medeina ir Žemyna, trečiasis taip pat pavadintas deivės vardu. Gabija - lietuvių ugnies deivė, globojanti namų židinio ugnį.

Apie mus rašo "Kauno diena": Gabijos kvartale - būsimų įkurtuvių nuotaikos

Gabijos namai

Kvartale bus statomi vieno aukšto gyvenamieji namai. Kvartalas bus estetiškas – erdvios gatvės, vienodos architektūros, vieno aukšto, klinkerio apdailos namai, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatvis, apšvietimas. Lygiagrečiai Obelynės g. kvartalo teritorijoje bus sutvarkyta ten esančių liepų alėja ir įrengtas pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Žalioji zona šiame kvartale apima gana didelę teritoriją, todėl kvartalo gyventojų laisvalaikiui ir pramogoms vietos tikrai nestigs.

Kvartale bus sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatvis, apšvietimas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Lygiagrečiai Obelynės g. kvartalo teritorijoje bus sutvarkyta ten esančių liepų alėja ir įrengtas pėsčiųjų takas pasivaikščiojimui. Žalioji zona šiame kvartale apima gana didelę teritoriją, todėl kvartalo gyventojų laisvalaikiui ir pramogoms vietos tikrai nestigs.

Atsakomybė

Mes rūpinamės, kad gyvenimas mūsų vystomame kvartale būtų saugus, ramus ir be rūpesčių. Kvartalas bus uždaras – visu perimetru jis bus aptvertas tvora, ties įvažiavimu įrengta automatinė įvažiavimo užtvara. Palaikome ir skatiname Saugios kaimynystės idėją, kvartale galios Elgesio taisyklės, o teritorijos priežiūra ir kitais bendrais reikalais rūpinsis Kvartalo administratorius, kuris yra ir šio projekto vystytojas. Tai tik įrodo, kad prisiimame pilną atsakomybę už parduodamą turtą ir rūpinamės savo klientais ne tik iki sandorio pabaigos, bet ir po to visuomet esame šalia.

Kaina

Namo kaina priklausys nuo vietos, namo ir žemės sklypo dydžio. Standartinio namo be garažo su žemės sklypu kaina - nuo 145.000 Eur. 

Sublokuotas namas 98 kv.m. su apie 3 žemės sklypu kainuos nuo 99 000 eurų.

Jeigu susidomėsite kažkuriuo konkrečiu sklypu - kainos klauskite atskirai.

Namo rezervavimo tvarka

Jeigu patiks šis mūsų projektas ir norėsite rezervuoti sklypą, kuriame pageidausite, kad pastatytume Jums namą, tuomet pasirašysime preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį ir prašysime Jūsų sumokėti avansą (15 procentų nuo kainos). Preliminarioje sutartyje sutarsime konkretų namo statybų pabaigos ir notarinės sutarties sudarymo terminus bei aptarsime visas kitas aktualias sąlygas. Likusią namo kainą reikės mokėti tik pasirašius notarinę sutartį ir perėmus Jums nuosavybės teises į namą ir žemės sklypą.

Standartiniai išplanavimai

> Namų išplanavimai *       

* tai yra standartiniai variantai su iš anksto paskaičiuotomis sąmatomis. Vidaus išplanavimai gali būti keičiami pagal Jūsų poreikius. 

Jeigu turėsite daugiau klausimų ar pageidausite susitikti – susisiekite tiesiogiai

Projektų vadovė Ingrida Kairienė
UAB „GB projektai“
Partizanų g. 15A, II aukštas, Kaunas
Mob. +370 625 88888
El. p. namai@gbgroup.lt

Daugiau informacijos apie Gabijos namus rasite čia