GB group.lt

Projektas įgyvendintas

Namų kvartalas "Žemyna"

Gyvenamųjų namų kvartalas "Žemyna"

Projekto svetainė img

Privalumai

  • checknaujas
  • checkmodernus
  • checksaugus
  • checkarti gamtos
  • checkdraugiškas
Apie projektą

>>VISI NAMAI PARDUOTI<<

Nenusiminkite! Jau pradėtas vystyti naujas gyvenamūjų namų kvartalas visai šalia Medeinos ir Žemynos - "Gabija" Daugiau informacijos rasite ČIA

Žemyna – gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje, Kauno rajone.

Tai jau antras mūsų – GB group įmonių grupės – vystomas kvartalas Akademijos miestelyje. Pirmasis – Medeinos kvartalas – jau baigiamojoje stadijoje. Į Žemynos kvartalą iš Medeinos perkėlėme visą geriausią patirtį, siekdami sukurti išskirtinai jaukią, saugią ir malonią vietą gyventi.

Ilgai ir rūpestingai rinkome pavadinimą naujajam kvartalui. Kvartalą pavadinome Žemynos vardu. Deivės Žemynos ženklas – vienas seniausių ir paslaptingiausių lietuviškų simbolių. Žemyna - viso kas gyva motina ir globėja, ji globoja tuos, kurie myli gamtą ir ja rūpinasi.

Siekdami sukurti jaukią ir šiltą socialinę aplinką, palaikome bendruomeniškumo idėją ir skatiname Žemynos gyventojus kurti gražius kaimyniškus ryšius. Tuo tikslu dovanojame Žemynos gyventojams erdvę, kuri bus panaudota bendriems visų gyventojų poreikiams įgyvendinti – įrengti vaikų žaidimų aikštelę, sporto aikštyną ar pavėsinę – patys gyventojai nuspręs, kas jiems reikalingiausia. Taip pat, skatiname gyventojus būti iniciatyvius ir jungtis į saugios kaimynystės grupę.

Žemynos kvartalas yra uždaras - visu perimetru aptvertas tvora, ties įvažiavimais – automatinės įvažiavimo užtvaros. Erdvios asfalto dangos vidinės gatvės, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, įrengti šaligatviai ir gatvių apšvietimas. Prie kiekvieno žemės sklypo ribos atvesti dujų ir elektros įvadai, žemės sklypuose įrengti miesto vandentiekio ir buitinių bei lietaus nuotekų įvadai.

Kvartalas įsikūręs vos 2 km nuo Kauno miesto ribos, tarp Akademijos gyvenvietės ir Ringaudų. Iki Kauno centro 6 km - tik kelios minutės kelio automobiliu. Mokykla - Ugnės Karvelis gimnazija - tik 10 min. kelio pėsčiomis, o privatus vaikų darželis „Medeina“ - už 500 m. Artimiausia parduotuvė – už 1 km. Viešuoju transportu susisiekimas taip pat patogus - autobusų stotelė už 1 km.

Žemynos kvartalas įsikūręs Kamšos botaninio – zoologinio draustinio ir Obelynės parko (botaninis parkas, įkurtas prof. Tado Ivanausko) kaimynystėje. Todėl nenustebkite ankstų vasaros rytą pievoje išvydę besiganančių stirnų būrį... Neatsitiktinai kvartalui išrinkome Žemynos vardą. Deivė Žemyna - viso kas gyva motina ir globėja, ji globoja tuos, kurie myli gamtą ir ja rūpinasi. Norime, kad Žemynos kvartalas, apsuptas gražios gamtos, būtų rami oazė, kurioje gera gyventi, kuri natūraliai ir švelniai įsilieja į supančią aplinką.

Statydami namus, naudojame patikimas, ilgaamžes medžiagas. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Jūsų namas bus ne tik gražus, patogus gyventi, bet ir taupus (įrengiame bazinę įrangą nuotoliniu būdu valdyti šilumos bei elektros energijos suvartojimą, kas padeda sutaupyti iki 30% sąnaudų bei užtikrina maksimalų komfortą).

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti daugiau Sutinku!