GB group.lt

Naujienos

Rekordinis daiktų žymėjimas Medeinoje

2016-08-24
Rekordinis daiktų žymėjimas Medeinoje

2014-07-30 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno r. PK VPS PP) bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis kartu su VPS PP Noreikiškių PN postine Laima Brazauskaite bei judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus (toliau - JSN Kauno regiono skyriaus) nariais Tadu Venskūnu, Joana Jagoravičiūte ir jaunąja policijos rėmėja Akvile Činikaite Akademijoje, Medeinos g. „GB projektai“ sukurtame gyvenamųjų namų kvartale „Medeina“ vykdė daiktų žymėjimo akciją.
Šiame gyvenamųjų namų kvartale Akademijoje Medeinos g. pirmą kartą policijos istorijoje 2014 metais buvo sukurta saugios kaimynystės grupė su administruojančia gyvenamųjų namų kvartalą įmone - UAB „GB projektai“. Kiekvienos akcijos sėkmės garantas yra žinomumas apie akciją ir informacijos sklaida. „GB projektai“ naudoja vidinius informavimo tinklus – visiems kvartalo gyventojams buvo išsiuntinėtos asmeninės SMS žinutės apie daiktų žymėjimo akciją. Todėl buvo sulaukta didelio kiekio norinčių pasižymėti savo asmeninius daiktus.
Viso buvo pažymėta 107 daiktai, iš kurių net 50 dviračių, 21 nešiojami kompiuteris, 11 fotoaparatų, 6 žioliapjovės ir kt.
Visos akcijos metu „Medeina“ gyvenamųjų namų gyventojai buvo kviečiami į akciją judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus suteikta garsine akumuliatorine kolonėle. Taip pat buvo kalbamasi su praeiviais, siekiant sudominti akcija. Buvo kviečiami gyventojai ne tik pasižymėti savo daiktus, tačiau ir pabendrauti bendruomenės pareigūnu D.Joneikiu ir judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus nariais apie saugios kaimynystės grupės naudą, prisijungimą prie jau veikiančių grupės narių ir pagrindinius veiklos principus, apie apsisaugojimą nuo vagysčių, telefoninių sukčių priemones. Taip pat priminti galimi sukčiavimo atvejai, susiję su Euro įvedimu.

Sekanti akcija 2014-08-05 d. nuo 16.00 iki 20.00 val. Kauno r., Alšėnų sen., Jonučių k. Gedimino g. gyvenamųjų namų kvartale. Kviečiame apsilankyti

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti daugiau Sutinku!